ВелоЛьвів. Аеродром «Цунів»

 

Надворі літо – аж хочеться вирватися кудись за місто з задушливих квартир. Поїздка велосипедом – непоганий варіант. «П’ятниця» вирішила допомогти тобі з цим та підготувала цікавий веломаршрут до аеродрому «Цунів», який подужають і не дуже досвідчені роверисти.

Аеродром «Цунів» знаходиться за чотири кілометри від Городка та двадцять – від Львова. Дорога туди лежить сільськими дорогами, де автомобільний потік дуже низький – найкращий варіант для велосипедистів.

Рекомендую їхати туди в суботу або в неділю. У ці дні на аеродромі проводяться стрибки парашутистів. Тому ви зможете не лише глянути на АН-2 та інші літаки, сфотографуватися з ними, а й побачити їх під час польоту.

Щоб добратися в «Цунів», потрібно виїхати з міста зі сторони «Епіцентру», що знаходиться на вулиці Городоцькій. Поблизу гіпермаркету зверни з траси в Зимну Воду. Рухайся цією вулицею (вул. Р. Шухевича) через увесь населений пункт. Доїхавши до залізничної колії, не спіши переїжджати по інший бік, а продовжуй рухатися паралельно до залізниці.

Не забудь закупитися, коли минатимеш «Рукавичку» справа. Це останній пристойний магазин дорогою до аеродрому.

Можеш здихнути з полегшенням – найважча частина дороги з потоком авто уже позаду. Рухайся прямо чотири кілометри, до завершення дороги. За цей час ти минеш Зимну Воду та Суховолю.

На Т-подібному перехресті зверни наліво, проїдь метрів з чотириста асфальтом та зверни направо – на ґрунтовку. Проїдь нею ще близько чотирьох кілометрів, допоки не заїдеш в Мшану. Там прийдеться переїхати колію залізничним переїздом та продовжити рух паралельно до залізниці.

Рухайся прямо кілометрів з шість, доки не наткнешся на порожню трасу. Зверни наліво, «пірни» під залізничний міст та рухайся прямо приблизно два кілометри.

На одному з стовпів лінії електропередачі побачиш вказівник, який вказуватиме в сторону аеродрому. Зверни з траси та ще трішки проїдься ґрунтовкою. Вітаю, ти досяг пункту призначення!

Ось посилання на KML-файл маршруту, який ти можеш відкрити в «Google Maps», «Open Maps» та багатьох інших мобільних картах.

Це перша стаття рубрики «ВелоЛьвів». Якщо ти велолюбитель та маєш на прикметі маршрути, якими ну дуже хотів би поділитися з іншими – пиши нам! Наш email: ols.youthlviv@gmail.com

 

Данило Карпа
Фото: власні джерела, Google Maps

Підписуйтесь на нас у Telegram