Куди піти цього тижня: 6 липня

 

Британські вчені довели, що час улітку проходить значно швидше, аніж у інші пори року. «П’ятниця» підготувала список безкоштовних «must be» подій на наступний тиждень, щоб ви нічого не пропустили.

Забіг на 3 кілометри “Ніч на Погулянці” vol.2

Club Ultra запрошує усіх бажаючих побігати 9-го серпня нічною Погулянкою. Це уже другий  такий подібний забіг. Попереднього разу участь взяло 150 спортсменів, а найкращим результатом був час «8:57».

Бажаєш спробувати свої сили? Переходь за лінком, реєструйся та приходь о десятій вечора на Погулянку!

 

Презентація романів Ярини Каторож «Стожар» та «Альянс»

8-го серпня письменниця Ярина Каторож презентуватиме свою трилогію «Палімпсест»: «Стожар» та «Альянс».

Читач цього роману-фентезі потрапить до світу Патрії — держави, якої давно вже не існує. Але на землях якої переплелись давньоукраїнські імена, вишивані сорочки та холодна зброя з прихованими механізмами, що готові от-от показати свою міць. Тут панують нещадні белати, а в далеких лісах Дикого краю сплять скелі з обличчями велетнів.

Детальніше про подію тут. Презентація відбуватиметься з 15:00 до 18:00 у міській бібліотеці №17, що знаходься за адресою вул. Гороодоцька, 285.

 

 

Світлана та Василь Ярич Живопис та скульптура\ S & V Yarych

Цього тижня з найвидатніших скульпторів України Василь Ярич та графік i живописець Світлана Ярич представлять виставку своїх творів.

Нові скульптури з дерева, каменю та бронзи Василя та абстрактний живопис Світлани чекатимуть тебе сьомого-дванадцятого серпня з 12:00 по 19:00 в галереї «Зелена канапа». Детальніше тут.

 

Форум театр “Летовище “Левандівка”: рейс в сучасність”

Десятого, одинадцятого та дванадцятого липня на Левандівці відбудеться Форум театр – серія показів вистави-імпровізації “Летовище “Левандівка”: рейс в сучасність”.

За методикою Форум театру, модератор, разом із групою акторів за допомогою різних технік готує коротку виставу.

Вистава зупиняється в кульмінаційний момент, а далі глядацька аудиторія бере участь в обговоренні побаченого, пропонує варіанти вирішення. Потім відбувається ще кілька переглядів, де глядачі мають можливість в будь-який момент сказати «стоп» і замінити когось із граючих на сцені.

Захід триватиме з 17:00 до 18:00 години у «КМЦ Супутник», що знаходиться на вул. Повітряній. Детьніше тут.

 

Міжнародні змагання з велоспорту “Lviv Open Cup”

11 серпня о 9:00 розпочнуться Традиційні Міжнародні змагання з велоспорту на треку За першість боротимуться кращі трекові гонщики світу та українська молодь.

Прагнеш повболівати? Чекаємо тебе на вул. Клепарівській 39а. Детальніше за лінком. Захід здійснюється за підтримки Львівської міської ради.

 

Відкритий забіг Lviv runday!

Щосуботи о 8:30 львів’ян запрошують на відкритий забіг в форматі runday в мальовничому Стрийському парку в дружній і веселій атмосфері!

Тобі не прийдеться щотижня реєструватися по-новому, адже одна заповнена анкета дозволить тобі бути учасником на всіх майбутніх забігах.

Зареєструватися та дізнатися більше інформації ти можеш за посиланням.

 

Матеріал підготував Данило Карпа

Підписуйтесь на нас у Telegram