Лайфхаки. Сім додатків для смартфону, які допоможуть оптимізувати твоє життя


Технології покликані полегшувати життя людини. Та чи використовуєш ти свій ґаджет на всі сто відсотків?
5nyza підготувала невелику підбірку додатків, які зможуть якісно вплинути на твою продуктивність.

Any.Do: Список завдань

Ранок починається не з кави, а з планування робочого дня. Тож не дивно, що першим e нашій підбірці є першокласний таск-менеджер – «Any.Do». Із цією програмою ти точно ні про що не забудеш.

Щоранку «Any.Do» нагадуватиме тобі скласти розпорядок дня. Завдання можна прикріплювати до певних годин, вмикати нагадування. Дотаток приваблює красивим мінімалістичним дизайном. А ще ця програма має декілька зручних віджетів для робочого столу, які зроблять користування «Any.Do» швидшим та простішим.

SPACE: Менеджер часу online

Маєш підозри, що життя в мережі забирає у тебе занадто багато часу? «SPACE» зможе перевірити це та допомогти зменшити твій час online. Додаток розповість тобі, як ти використовуєш смартфон, та запропонує встановити обмеження на певні програми. У «SPACE» ти зможеш щоденно переглядати статистику використання програм, щоб слідкувати за своїм прогресом.

До речі, про цей додаток 5’nyza уже згадувала у матеріалі «Одинадцять способів покращити навички управління часом».

eReader Prestigio: Читанка


«eReader Prestigio» – наворочена читанка, що відкриває безліч форматів книг та має функцію читання вголос. Користувачів програма зустрічає милим оку дизайном і зручною книжковою полицею зі списком нещодавно переглянутої літератури. Також, для легкості користування, у «eReader Prestigio» є віджети для робочого столу. Додаток має влаштований магазин книг з купою безкоштовної літератури українською.

Loop: Трекер звичок

Хочеш розвинути певні звички, а це в тебе не дуже виходить? «Loop» допоможе! Просто введи в додатку список бажаних звичок та щодня відмічай свої досягнення. Програма будуватиме детальну статистику твоїх успіхів, щоб постійно тримати тебе в курсі справи. А сповіщення ніколи не дадуть тобі про щось забути.

10000+: Трекер годин


«Про яку б сферу не йшла мова, для досягнення рівня майстерності, співмірного зі статусом маестро світового класу, потрібно 10 000 годин практики.» –  розповідає Малкольм Гладуелл у книзі «Неординарні. Історії успіху».

Додаток «10000+» підрахує кожну хвилину часу, яку ти витратиш на вдосконалення своїх навичок, а система з 15 рівнів допоможе побачити, наскільки близько ти до мети. Статистика ж допоможе слідкувати за темпами прогресу.

Journey: Щоденник


Ми живемо у час, коли світ перенасичений усім: подіями, емоціями чи думками. Часто варто зупинитися та спробувати розібратися в пережитому за день, структурувати все, аби не заплутатися. Тут нам і допоможе «Journey». Це – першокласний мультиплатформний щоденник із приємним дизайном, що завжди під рукою.

Google Keep: нотатник

І на останок «Google Keep» – не просто зручний записник. За бажання текст можна форматувати, добавляти фото. А для заміток на швидку руку є можливість голосового введення. Програма вміло розпізнає усі твої слова та переведе їх у текст.

 

Данило Карпа
Фото: Unsplash, Lifehacker, Google Play, Apk4Fun, Tapker, YouTube, Engadget

Підписуйтесь на нас у Telegram