Live. Файне Місто: Територія Вільних Людей


Найкращий музичний фестиваль країни 2017, за версією Karabas.Live, відгримів на тернопільському іподромі.

Впродовж 19-22 липня #ФайніЛюди відривались на виступах десятків різних виконавців, серед яких Oomph, The Rasmus, Tarja Turunen, Pianoбой та Onuka.

Цього року фестиваль таки став самостійним містом, чи навіть республікою зі своєю конституцією, районами і вуличками. На вході кожен відвідувач отримав паспорт, у якому можна було знайти багато корисної інформації, вклеїти фото і навіть зареєструвати шлюб.

Перебування людей з інклюзивними потребами, забезпечували 25 волонтерів.

Виконавців не бракувало. Концертна програма була такою насиченою, що глядачі не встигали бігати між сценами, на яких одночасно виступали улюблені артисти.

«Файне Місто» прийнято вважати рок-фестивалем, але цього разу тут можна було почути й інші стилі музики. Фанатів електронної музики чекали на UFO Stage, а для шанувальників реґі організували Reggae Stage.

З розвагами проблем не було. У рідкісні хвилини перерв між виступами можна було піти на кінопоказ, зіграти у футбол, волейбол чи баскетбол, скупатися в басейні, розважитися на атракціонах. А бажаючих покимарити  чекали гамаки.

Атмосферу творили вони –  різні, яскраві, дивні люди. Привітні сусіди в наметовому містечку залюбки розділять з тобою вогнище чи їжу, разом поспівають під гітару, підуть на озеро.

«Територія вільних людей» Для більше, ніж 15 тисяч, – прихисток від буденності.

Адже завжди є вибір: від великої Main Stage, до  Light Stage, йоги, амфітеатру чи танцювальної Reggae і UFO Stage. А ще безліч розваг і смачна їжа, ціни на яку, до речі, тут досить толерантні.

 

Матеріал підготувала Соломія Юревич
Фото з Facebook Олександр Шишко, stud-times

Підписуйтесь на нас у Telegram