Live. Українська пісня 2018


27 виконавців, понад 13 тисяч глядачів, гучна музика до ранку та екс-очільник Укрзалізниці Войцех Бальчун у ролі рок-музиканта – саме так запам’ятався масштабний телепроект «Українська пісня 2018».

Глядачі мали змогу підспівувати під пісні Олександра Пономарьова, «Воплі Відоплясова», Ivan NAVI, MELOVIN, Злати Огнєвіч, Pianoбой, O.Torvald, Sonya Kay та інших зірок естради.

Також концерт дав можливість молодим українським виконавцям проявити себе. На сцені виступали конкурсанти «Української пісні 2018», що пройшли відбір конкурсу: TOLO4NYI, PATSYKI Z FRANEKA, PANCHYSHYN, LUMIERE, JULINOZA, Anna PETRAsh та інші. Їх обрали з понад 300 конкурсних заявок зі всієї України. Найкращих визначила експертна-рада спільно з інтернет-користувачами.

Родзинкою концерту став рок-гурт «CHEMIA» із сусідньої Польщі. Шалені музиканти ввели глядачів у ейфорію своїми запальними піснями. Цікавим є те, що засновником та гітаристом цього гурту є колишній очільник Укрзалізниці – Войцех Бальчун. Поляки спеціально для «Української пісні»  підготували пісню українською мовою «Герой», що дуже припала до душі глядачам.

Трансляцію «Української пісні 2018» зможете переглянути на День Незалежності, 24 серпня, в ефірі шоу «Музична платформа» на телеканалі «Україна».

Наступна ж «Українська пісня» проводитиметься 17 серпня 2019 року.

 

Данило Карпа
Фото: Данило Карпа, прес-служба «Української пісні», Уляна Єфремчук

Підписуйтесь на нас у Telegram