Міфи про психологів

  1. В житті психолога все гладко та ідеально

Більшість людей коли чують, що ти психолог, думають, що в тебе не життя, а казка. Все ідеально. Ніяких проблем у навчанні, особистому житті. Всі проблеми вирішуються помахом руки або взагалі не виникають. Насправді, у психолога можуть бути і бувають проблеми. Але він усвідомлює їх і вміє тримати їх під контролем, так щоб вони не впливали на інші аспекти життя.

  1. Психолог за короткий проміжок часу спілкування складає психологічний портрет

Багато людей вважає, що завданням психолога є розібратися в житті людини, але його завдання полягає в тому, щоб допомогти людині самій розібратися у власному житті.

  1. Психолог бачить людину наскрізь

Багато хто уявляє психолога ясновидцем або магом, який читає думки, може розповісти про минуле або про те, що чекає в майбутньому.

  1. Психолог так чи інакше має справу з «ненормальними» людьми, а нормальні до нього не підуть

Психолог має справу з людьми, у житті яких виникли певні труднощі, проблеми. З психічними відхиленнями має справу лікар – психіатр. Психолог не має медичної спеціалізації, а отже, не має права лікувати.

  1. Психолог – всезнайко

Багато людей думають, як тільки людина озвучить свою проблему, то психолог вже має план від А до Я, як її побороти.  Насправді, кожна людина індивідуальність. І навіть якщо певна методика або план дій допомогли в одній ситуації, то немає гарантії, що в іншій вони будуть такі ж ефективні.
Автор: Юлія Михальчук