МОЛОДЬ НА ВИБОРАХ: СТОЯТИ ОСТОРОНЬ ЧИ БРАТИ УЧАСТЬ

Молодих людей традиційно вважають пасивною групою на виборах. Так склалося не лише в Україні, а й за кордоном. І хоча практика останніх президентських виборів у 2014 році засвідчила про високу явку молоді на дільниці, цьогоріч соціологи кажуть, що відсоток значно зменшиться.

За результатами опитування, проведеного громадськими активістами молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч» у Львові, близько 10-20% молоді міста, віком 18-25 років, відмовляється брати участь у голосуванні, тому що не вірить у зміни на краще.

З метою залучення молодшого покоління до виборчих процесів та акцентом на важливості кожного голосу, активісти «Молодіжки» у Львові провели акцію під назвою «Німа молодь».

 «Йти на вибори і голосувати – це наш обовязок як свідомих громадян. Кожен повнолітній українець повинен його виконувати, інакше обиратимуть замість нас. Ми сьогодні маємо бути активними, цікавитися політикою, а також вміти аналізувати, щоби нас не вважали некомпетентними, неактивними, і нам самим не довелося шкодувати про зроблений вибір», – стверджує координатор молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч» у Львові» Максим Малик.

Завдяки акції активісти прагнуть підвищити громадську свідомість молоді та збільшити її кількість на виборчих дільницях 31 березня. Адже лише від вибору українців залежить їхнє майбутнє та подальша реалізація.

 

Наталія Козак