П’ять інтернет-ресурсів без “важких” новин


«Долар росте», «затримано ще одного корупціонера», «черговий землетрус»… У світі з кожною негативною новиною нависає все більш гнітюча атмосфера. Вплив ЗМІ на нас зростає, а настрій та нерви разом із цим залишають бажати кращого. Аби трохи релакснути та насолодитися спокоєм пропоную тобі невеликий список онлайн-ресурсів. Там публікують статті, читаючи які, ти зможеш хоч на трохи відволіктись від морально важких реалій сьогодення і отримати свою дозу натхнення на весь день.

  1. Територія

«Досліджуй, мандруй, досягай!»

Сайт потішить тебе цікавими добірками, хорошими статтями та щирими порадами. Новини світу музики, спорту, кіно. Багато корисних та мотивуючих текстів. І головне – ніякої політики.

Також нерідко організація проводить вечори кіно на одному з дахів Львова і різноманітні фестивалі. Таким чином, кожен обов’язково віднаходить у «Території» своє місце.

Шкода лише, що на офіційному сайті зараз відбуваються технічні роботи, та нам обіцяють, що вже зовсім скоро відбудеться презентація оновленого онлайн-ресурсу Території! Натомість, поки що ти можеш насолодитись статтями у Facebook, Telegram та Instagram.

  1. Inspired

«Медіа можливостей»

Вже сама назва даного інтернет-видання може тебе зацікавити. Іменуючи себе «джерелом натхнення», сайт зобов’язується розповідати нам про дизайн, мистецтво, культуру, книги, відео та інші теми, що надихають. Мінімалістичний зовнішній вигляд та великий спектр рубрик приваблять всіх.

Тож, якщо щосекундний саморозвиток, наснага та творчість – то це про Inspired.

Сайт так само запропонує тобі пройти декілька тестів задля розваги та з цікавості. Тому, навіть не сумнівайся, тут ти точно не занудьгуєш.

  1. Platfor.ma

“Журнал про нову Україну для нових українців.”

Відкриваючи головну сторінку сайту, у вічі одразу впадає бокова панель із вибором рубрик: «Теми», «Спецпроекти» і «Можливості». А з іншого боку смугою тягнуться нещодавно  опублікованиі публікації.  Інновації, реформи, культура, мистецтво, самоосвіта та бізнес – основна тематика онлайн-видання.

Інформаційна платформа безупинно наснажує та підтримує своїх читачів у тому, у що вони вірять вже з 2010 року. Її незалежність дозволяє напряму спілкуватися з інтернет-користувачами, розповідати їм про те, що хвилює. А за допомогою своїх спецпроектів видання знаходить своїх однодумців та одночасно разом із цим самовдосконалюється.

Цікаві статті розширюють ваше світосприйняття, розширяють багаж ваших знань та провокують на нові, геніальні ідеї та несподівані експерименти. Коротше кажучи, насолоджуйтесь.

  1. The Village

«Новини твого міста. Люди, місця, події»

Всі найважливіші події відбуваються в епіцентрі країни, себто у Києві. Ось і ця столична інтернет-газета залюбки поручається розповідати нам про все, що цікавить та приносить користь.

99% приємних новин, що стосуються дітей, бізнесу, культури, їжі, стилю, знань та власне самого міста. Існує також безліч інших рубрик, у яких можуть робити дописи інші користувачі або у яких йдеться власне про них.

В описі про себе редакція чітко визначила особисті принципи та позицію. Газета чесна та відкрита до своїх читачів, навіть у випадку з рекламою: «Ми прагнемо, щоб реклама на сайті була етичною, коректною та ефективною. Ми проти ботів, брудного трафіку та махінацій з лічильниками».

Їхня мета – створювати контент, що сприятиме кращому життю міста. І схоже, їм це добре вдається.

  1. Reddit

“The front page of the Internet”

Ну і на завершення сайт для тих, хто хоче пригадати англійську.

Отримуй оновлення сенсаційних новин, веселих історії, всіляких зображень та відео і навіть мемів. Так-так, меми. Вони тут намагаються конкурувати із серйозним змістом, закликаючи користувачів залишати свої коментарі. А найкращий коментар, згідно із чинною на сайті системою голосування, адміністратори публікують у стрічці.

Весь контент сайту інтернет-медіа розділений на численні категорії. Тематика сабредитів досить широка: новини, ігри, кіно, музика, книги, спорт, їжа, фотографії та безліч інших.  Найпопулярніші публікації відображаються на першій сторінці користувачам, які переглядають сайт без облікового запису.

Незначні, спонтанні жарти тут стають глобальними мемами і швидко поширюються просторами інтернету, а тренди дня і широкий вибір тем (від фото з кошенятами до філософських лонгрідів; від текстових рольових баталій між коментаторами до серйозних наукових дискусій, які стають інфопривідами для ЗМІ) – одні з основних чинників, що зумовлюють шалену популярність ресурсу за доволі невеликий проміжок часу.

 

Олена Кайсим

Підписуйтесь на нас у Telegram