“По дівчині одразу видно – коли вона для сексу, а коли для любові”

 

Сьогодні я зачеплю трохи гарячу тему – тему чоловіків та жінок, їх відносин та сексу.

Мені неодноразово доводилось чути розмови чоловіків і тих, в яких від чоловічого є тільки відмітка в графі «стать». І ті, і інші люблять з великим ентузіазмом обговорювати дівчат, при чому роблять це з таким виглядом, наче вирішують глобальну проблему людства чи курс долара на подальший рік. Не хочу образити сильну стать, але це збоку виглядає доволі смішно.

Одного разу під час чергової розмови, що всі дівчата меркантильні, стервозні і від чоловіків їм потрібні тільки дорогі подарунки, один мудрагель сказав (на його думку) геніальну річ: «По дівчині одразу видно, коли вона для сексу, а коли – для любові» . Я довго ламала собі голову, по яких критеріях вони це визначають і чим керуються, перш ніж дійти до такого висновку, але так і не розгадала цю загадку.

Мушу сказати, що частково розумію чоловіків. Дивлюся на нинішніх дівчат і деколи самій стає соромно за них. Річ у тім, що, дійсно, багато з них готові симулювати вічну любов за розкішне життя. Не дивно, що після цього на нас кажуть, що ми «ведемось на гроші». Цікаво, чи бачили ці дівчата  себе збоку? Прийшов на побачення без квітів, не зводив у кафе, а повів у парк, не подарував дорогий подарунок, не має автомобіля – все, хлопче, ми тут з подругами вирішили, що на тобі ставим хрест, ти нам не підходиш! Ну смішно ж , правда? Чому так відбувається? Причина у вихованні. Дівчатам змалечку прививають, що освіта й самореалізація – не головне, потрібно просто вдало вийти заміж за мільйонера, і життя вдасться.  В результаті дівчатка виростають жінками з хибними цінностями. Вони вважають, що для успіху досить тільки вчасно лягти у ліжко багатія, та найгірше те, що таких особин чоловік частіше всього не сприймає і навряд чи запропонує цій жінці стати матір’ю його дітей. Йому може сподобається йому ваша обкладинка, але він з вами ніколи не захоче майбутнього. Бо почне говорити з вами, а там пусто: як і в душі, так і в голові.

Розглянула ситуацію з чоловічої точки зору, а тепер перейду до жіночої. Коли дівчина вперше дивиться на чоловіка, то вона також бачить, хто підходить для щасливого співжиття, а хто – для сексу, та, на жаль, часто робить вибір не на свою користь. Все життя біля жінки будуть два чоловіка. Перший зводить з розуму, з другим – надійно. Перший  заставляє горіти вогнем тут і зараз, а другий – поступово зігріває. Перший заводить тим, що то він є, то його нема, і ця непостійність інтригує, другий – завжди поруч і дарує стабільність. Як ви думаєте, кого дівчина вибере? Швидше за все, першого. Дівчині завжди треба трохи безумства, адреналіну, вражень і щастя. І перший їй це дасть в один момент, він зробить її безмежно щасливою, але ненадовго. Проблема в тому, що він ніколи не дасть їй вічності, оскільки швидко спалахує любов’ю й швидко гасне, і після нього хоч і залишиться багато приємних спогадів, але залишиться й біль. Другий же буде турбуватися про жінку і любити її по-справжньому, і той вогонь, що він розпалює помалу, згодом горітиме сімейним вогнищем багато років.

Я дійшла до висновку, що варто завжди чітко розуміти, чого хочеш від стосунків, а також ясно бачити, на що розраховує партнер. Головне – любити. І не за те, скільки троянд він подарує, а чи приїде до тебе, коли ти хворієш. І не за те, куди зводить на побачення, а за те, чи заспокоїть, коли ти засмучена. І не за те, куди повезе на відпочинок літом, а за те, що любитиме тебе таку, яка ти є. Так само і чоловікам потрібно шукати дівчат, які чогось прагнуть: розумні й амбіційні надихають і мотивують, і тоді ви завжди будете рухатися вперед зі своєю половиною. Сенс в тому, щоб знайти хлопця чи дівчину, які підходили б вам як у фізичному, так і в емоційному плані – одне з другим взаємопов’язане. Вибирайте серцем і розумом, любіть і будьте любимі, і тоді неодмінно підкорятимете найвищі вершини.

 

(с) Титар

Підписуйтесь на нас у Telegram