Теорія змови: на що готовий лейбл, щоб зберегти репутацію артиста?

Іноді в музиці відбувається незрозумілі моменти, які досі потребують відповідей. Я не говорю, що це правда , це просто теорії які ходять по світі. Деякі з них такі божевільні, що я в них вірю.

Велика частина приватного життя зірок закривається від суспільства. Також скриваються шокуючі факти, щоб берегти імідж і кар’єру. Але часто деякі деталі зливається і люди починають будувати догадки. Але так, як ці догадки не підтверджуються ні ким, навіть маючи вагомі докази, такі догадки починають називати теоріями змови.

Леді Гага вбила великого рок-музиканта Лу Ріда. В неї можуть повірити не всі, але вона занадто цікава, щоб проігнорувати.

Стартувало це в 2012 році, коли почалась робота над альбомом “ArtPop”. Це мав бути унікальний шедевр, який зробив би такий ж вклад в музику, як Енді Ворхола поп-арт. Після виходу супер успішної пластинки “Born This Way”, Гаги вирішує змінити стиль і звертається до Лу Ріда, який її надихав. Вона хотіла зробити таку ж революцію в музиці, як його група The Velvet Underground 40 років тому. Співачка хотіла показати, що серйозно ставиться до свого мистецтва. Вона звернулась до всіх потрібних людей. Джефф Кунс, який зробив їй обкладинку альбому. Марина Абрамович, як перформанс художник. Доречі, Марина замішана в обрядах сатанізму, але це вже теорія змови про Гіралі Клінтон.

Більшість треків з альбому пересікались з найбільш знаковими хітами групи The Velvet Underground. Після “Dope” мала стати піснею “Heroin”, тільки для нового покоління. Повільна та чутлива “Femme Fatale” про світську левицю і ікону моди Еді Седжевік перетворилась в швидку “Donatella” про Данателлу Версече і залежність від пластичної хірургії. Основні треки були направленні Ріду і Гага чекала від нього підтримки. Та у відповідь було лише мовчання. Згодом він відповів, що не зацікавлений в подальшій співпраці. Певний час від Джоан (Леді Гага) скривали відповідь Ріда. Вже були вкладені мільйони доларів і зупинятись лейбл не хотів. Згодом новини дійшли і до неї. В телефонній розмові, деталі якої не розкриваються, нам відомо лиш те, що Лу був наповнений злістю і звинуваченнями в плагіаті. Після цього Гага вернулась в студію, що закінчити центральний трек “Venus”. Це любовна балада була медитацією на тему групи The Velvet Underground “Venus in Furs”. Після цього Лу Рід був в ярості. Він публічно заявив, що осудить “ArtPop”, осудить співачку, якщо альбом вийде з піснями “Venus” і “Dope. Майже в кожній розмові він називав роботу Гаги «нудотною».
В цей в цей час і так були непорозуміння з Кеті Перрі на рахунок плагіату. Багато фанатів відвернулись від неї. Критики в голос говорили про те, що час Леді Гаги закінчився. Якщо ще й Лу Рід підливатиме масла у вогонь, то її кар’єра рухне.

Коли Лу Рід сказав, що Каньє Вест музичний геній свого покоління, Гага захотіла мститись.

На приватній зустрічі з лейблом вона дізналась, що він буде лягати в лікарню для пересадки печінки. Гага вирішили, що з цим треба закінчувати. Невідомий придумав план з полонієм. Радіоактивний елемент, який люблять використовувати для вбивства. Після попадання в кров його не можна зупинити, а час дії може тривати від тижня до кількох місяців. Особливо викликає відмову печінки. За припущеннями полоній ввели в капельницю Лу Ріда, коли від був в лікарні. Є поліцейська, які підтверджують спроби потрапити в лікарню. Самі лікарі говорили, що операція пройшла успішно і Лу говорив, що це прорив в медицині. Та протягом місяця його здоров’я погіршало. До грудня полоній вразив внутрішні органи і музикант не з’являвся більше на публіці. До кінця не відомо чи знав сам Рід, що він отруєний. Помер Льюіс Алан Рід 29 жовтня в Нью-Йорку 2013 року.

Наступного ж дня була раптово запланований виступ Леді Гаги на Х-факторі в Британії, де вона представила пісню “Venus”. Також вона посувала реліз альбому на неділі, не пояснюючи причин. Та всі розуміли, що за життя Ріда альбому судилося б стати провальним.

У Леді Гаги все вийшло дуже дивно. Критикам не сподобався “ArtPop”, що в сукупності показало 61 бал на Metacritic. Альбом відносно довго протримався в топ-10 і “Applause” став хорошим хітом. Сама співачка не стала феноменом на який надіялась, але своє фінансове становище укріпила.

Дізнавшись про цю теорію, по тілу пробігли мурашки, надто всі факти добре сходяться. Я знаю багато темних штук, які проходять в шоу бізнесі, але цей один із найстрашніших. Цікаво, якщо подумати, на що готові лейбли щоб зберегти свою репутацію,  свої артистів або заради хітів. Чи дійсно вони готові на вбивство?

Автор John Music