«Зелені» але прогресивні. Нові виконавці, яких варто послухати

 

Розвиток української музики набирає шалених обертів. З’являються все нові й нові виконавці, що виконують музику найрізноманітніших жанрів. Цих музикантів не часто почуєш на радіо, проте вони активно підкорюють міські площі та простори інтернету і створюють дійсно якісний продукт, яким ми можемо пишатись.

В цьому матеріалі ми підготували невеличку добірку маловідомих українських музикантів, які варті твоєї уваги.

1. «RockOns»

Молодий, проте вже досить відомий гурт із міста Лева. Хлопців найбільше знають через виступи в якості вуличних музикантів. Їх впізнають, люблять і завжди чекають із новими перформансами. Адже крім таланту, гурт має ще свою «родзинку»: продюсера Ігоря (львівські зараз мабуть з усмішкою пригадали концерти цього «кадра»).

Тож, гуляючи Площею Ринок, якщо ти побачиш чоловіка, який активно залучає перехожих до дійства – будь впевнений, що десь поруч буде й «RockOns».

Гурт створили 1 червня 2015 року. Грають хлопці поп-рок з лірикою та акустикою. Перша пісня – «Побудь моїм світлом».


2. «StereoЛом»

Замість сцени – міські площі. А в ролі слухачів – перехожі. Запальний одеський гурт розпочав свою творчу діяльність два роки тому на вулицях південної столиці України.

У репертуарі гурту близько півсотні композицій, серед яких є безліч каверів, а також авторських україномовних пісень. Хлопці мандрують містами, презентуючи свої доробки, та вірять в успіх на великій сцені. На сьогоднішній день «StereoЛом» має в своєму доробку вже два альбоми.


3. «Heartfelt»

Ще один цікавий український гурт, який точно вартий твоєї уваги.

Бенд складається з 4-ох учасників та заснований 2015 року в місті Березне, Рівненської області. Молоді романтики пишуть музику у стилі альтернативний рок та піднімають актуальні теми.

Один із синглів гурту «Тримай мене» спочатку записали в акустиці, а в 2017 році трек отримав повне інструментальне аранжування. Пісня навіює весняну ностальгію та почуття мінливості, а лірика не залишить байдужим жодного меломана.


4. «Jerry Heil»

Неперевершена дівчина з містечка Васильків Київської області, яка впевнено підкорює столицю.

У творчому доробку вокалістки безліч дійсно крутих каверів. Нереально цікава особа з безперечним талантом, адже в її інтерпритації навіть добре знайомі пісні звучать по-новому.

Один із найвзнаваніших синглів дівчини – «Кава». Тепер слухачі можуть насолодитись цим гарячим напоєм без шкоди для здоров’я.


5. «Brykulets»

Харизматичний і веселий учасник «Х-фактор»-9 Ваня Іщенко  з Миргорода вражає своєю щирістю й безпосередністю. Хлопець мріє збирати стадіони фанів та впевнено йде до своєї мети.

Серед інших виконавців «Brykulets» вирізняється цікавою манерою виконання в стилі акустичного року з нотками фолку та регі.


6. «OnWinter»

Молодий, перспективний автор лірики з глибоким змістом зі Львова змушує вслухатись в слова і знаходити в них приховані сенси.

Трек «В найтяжчу хвилину» розповідає про мінливість нашого життя, у якому є безліч фальші, тож саме тому важливо вчасно побачити тих людей, які справді підтримують нас у будь-яку скрутну мить.

 

Таня Полозок
Фото з Facebook та Instagram виконавців

Підписуйтесь на нас у Telegram